Detalles de noticias

XIII Forum Polskich Menedżerów Logistyki

W październiku specjaliści od logistyki spotkają się w Warszawie.XIII Forum Polskich Menedżerów Logistyki POLSKA LOGISTYKA odbędzie się w Warszawie w dniach 19-20 października.

Jest to z pewnością jedno z najważniejszych, dorocznych spotkań branży, w którym uczestniczą przedstawiciele świata nauki i uznani eksperci, a także prezesi firm oraz kadra menedżerska, odpowiedzialna nie tylko za zarządzanie łańcuchem dostaw, ale także poszukiwanie nowatorskich i zarazem skutecznych trendów rozwojowych  na najbliższe lata.

Warto podkreślić, że na życzenie organizatorów, jednym z prelegentów w trakcie POLSKIEJ LOGISTYKI będzie prof. Sabina Jeschke, dyrektor wydziału zarządzania informacjami w budowie maszyn na uniwersytecie RWTH w Akwizgranie, która wraz ze specjalistami firmy TRANSPOREON stworzyła koncepcję Logistyki 4.0. Jest to w tej chwili najbardziej zaawansowana i jednocześnie praktyczna odpowiedź w obszarze logistyki na wciąż trwającą rewolucję technologiczną. 

O tym, w jaki sposób idee Logistyki 4.0 wcielane są w życie wiedzą bardzo dobrze twórcy platformy logistycznej TRANSPOREON, której elementem są m.in. rozwiązania systemowe w chmurze. Pozwalają one optymalizować procesy transportowe i logistyczne oraz komunikację w całym łańcuchu dostaw: od przemysłu, poprzez handel, przewoźnika, kierowcę, aż po odbiorcę towarów. Nie może więc dziwić fakt, że firma TRANSPOREON jest jednym z partnerów XIII Forum Polskich Menedżerów Logistyki POLSKA LOGISTYKA.

Elija su idioma

close